72.

LVRTC jaunais tornis

Projekta nosaukums: LVRTC jaunais tornis

Norises vieta: Ērgļu iela 7

Gaismas festivāla laikā izgaismos arī Rīgas jaunāko komunikāciju torni

Gaismas festivāla laikā tiks ieslēgts apgaismojums arī šī gada septembrī uzceltajā 70 m augstajā komunikāciju tornī Ērgļu ielā.

Torņa spicē un septiņās platformās izveidoti četri dažādi apgaismes elementi, ko var lietot gan atsevišķi, gan savstarpēji kombinējot. Torņa spicē ir aviācijas signālapgaismojums, kas ir ieslēgts kopš torņa uzcelšanas pilnā augstumā, pa septiņu torņa platformu perimetriem ir izvietotas LED gaismas, tāpat iespējams izgaismot platformu starpstāvus, kā arī torņa pakājē ieslēgt prožektorus torņa kāju izgaismošanai. Gaismas festivāla laikā būs ieslēgti visi izgaismošanas elementi, ļaujot rīdziniekiem un pilsētas viesiem pamanīt un iepazīt jauno torni.

Tornis celts, lai veicinātu esošo un vidi degradējošo antenu noņemšanu no vēsturisko celtņu jumtiem un ļautu izvairīties no jaunu antenu izvietošanas uz vēsturisku ēku fasādēm un jumtiem. Tornis konstruēts tā, lai papildinātu esošo pilsētvides ainavu ar modernu, tomēr tai pat laikā pilsētas vēsturiskajam centram atbilstošu – estētisku un harmonisku akcentu.

Ērgļu ielas tornis atrodas VAS LVRTC slēgtā teritorijā un gaismas festivāla laikā iekļūt uzņēmuma teritorijā nebūs iespējams.

*

Nobalso par savu mīļāko gaismas festivāla “Staro Rīga” objektu!

 

ŠĪ OBJEKTA SMS KODS IR: staro72

 

Sūti SMS ar objekta numuru kopā ar kodu staro (piemēram, staro99) uz tālruņa numuru 29606060.

 

– Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem SMS ir bezmaksas, pārējo operatoru klientiem –  pēc sava pakalpojuma sniedzēja SMS cenas

 

– Balsošana sākas 17. novembrī plkst. 18:00 un noslēdzas 20. novembrī plkst. 23:00

 

– Visi balsotāji piedalās loterijā, kuras galvenā balva ir Samsung mobilais viedtālrunis.