70.

Iluminātu taka. VIVERE EST MILITARE (Dzīvot nozīmē cīnīties)

Audiovizuāla gaismu instalācija un interaktīvo projekciju šovs

Ostmala, Laukums blakus Eksporta ielai posmā starp Muitas ielu un Miķeļa ielu

Objekts apmeklētājiem pieejams tikai 18. novembri no plkst. 18.00.

Audiovizuāla gaismu instalācija un interaktīvo projekciju šovs. Cīņā par patiesajām vērtībām būs iespējas pierādīt sevi pieveicot pirātus interaktīvajā kinect spēlē – video projekcijā. Varēs aplūkot LR NBS Jūras spēku kuģus, uz kuriem apmeklētājus gaidīs dažādi multimediāli pārsteigumi. Klātienē būs iespēja vērot vēsturisku kauju starp kuršiem un vācu bruņiniekiem.

2012. gada 21. decembris ir maiju kalendāra beigas, daudzi uzskata – pasaules gals! Staro Rīga gaismu festivāls ir īstais brīdis, lai to novērstu. Kopā mēs varam uzvarēt šo cīņu – VIVERE EST MILITARE ir otrais Illuminātu takas punkts. Izcīnīsim pēdējo kauju un nosargāsim to, kas patiesi vērtīgs! Kaujas uzvarētāji un balvu ieguvēji tiks godināti ar signālraķetēm un lielgabalu zalvēm, kā arī būs iespēja piedalīties pārgājienā 19.11. no Rīgas Pasažieru ostas līdz Bolderājai.

Izej visu Iluminātu taku, kļūsti par varoni un laimē vērtīgas balvas (Takas karti un sīkāku informāciju atradīsi www.3ddienas.lv) Gaisma uzvarēs tumsu un rīdzinieki uzveiks pasaules galu!

[photosmash id=66]

Projekta idejas autori: Dmitrijs Ščegoļevs

Projekta realizētājs: biedrība Vizuālās Kultūras Klubs, SIA Parus Studio

Projekta finansētājs: Rīgas dome, SIA Parus Studio

Projekta sadarbības partneri: LR NBS Jūras spēki; 3Ddienas.lv; 3Zivis bistro; LG Electronics Latvia, Fujifilm Latvija; IZZI; 2C; Kāvi;  Excercitus Rigensis