GAISMAS FESTIVĀLS "STARO RĪGA" AICINA UZŅĒMUMUS UN IESTĀDES PIETEIKTIES DALĪBAI FESTIVĀLĀ

Gaismas festivāls “Staro Rīga” aicina ikvienu uzņēmēju līdzdarboties kopējas svētku atmosfēras radīšanā un piedalīties festivāla veidošanā. Festivāla “Staro Rīga” sadarbības partneru pogramma veido nozīmīgu ieguldījumu Festivāla kopējā programmā.  Jau šobrīd zināms, ka festivālā iesaistīsies un objektus gaismos gan ilggadēji festivāla sadarbības partneri, gan arī uzņēmumi, kas gaismas festivālā piedalīsies pirmo reizi.

Pirmajā gaismas festivālā sev piederošus objektus izgaismoja “Swedbanka”, Latvijas televīzija, Latvijas Mākslas muzejs.  Otrajā festivālā, kas notika 2009. gadā piedalījās uzņēmums “Merks”, kas izgaismoja “Skanstes virsotnes”, “Arēna Rīga”, uzņēmums “Laima”, kas veidoja instalāciju Konventa sētā, savukārt uzņēmums “Tele2” apdzivoja Vērmanes dārzu, bet radošā grupa Brīvdabas muzejā veidoja neparastu gaismas stāstu.

Uzņēmumi un iestādes, kas vēlas izgaismot savas ēkas, veidot gaismu instalācijas vai īpašus objektus pilsētvidē tiek aicināti pieteikties uz elektroniskā pasta adresi info(at)staroriga.lv.