12

SIMTGADES KLUBU NAKTS

Palasta iela 9

 

2008. gadā par godu Latvijas valsts deviņdesmit gadu jubilejas svinībām notika “Klubu nakts” ar devīzi “Atver svētkus”. Akcija veiksmīgi noritēja vairāk nekā 50 vietās visā Latvijā. Šogad tradīcija tiks atjaunota, lai turpmāk ik gadu Latvijas dzimšanas dienā visos Latvijas klubos būtu dzirdama tautā iemīļota latviešu mūzika.

Gaisma aust Rīgas klubos! Šogad 18. novembrī notiks “Simtgades klubu nakts”.  Vairāk nekā 50 dažādos Latvijā populāros klubos svētku viesi varēs izjust Latvijas dzimšanas dienu. Par svētku sajūtu gādās VJ Oores, katram klubam individuāli gatavotās projekcijas un Latvijas Radio 5 Pieci.lv sastādītā mūzikas liste.

Latvijas valsts simtgades svinības norisināsies piecu gadu periodā no 2017. gada aprīļa līdz 2021. gada janvārim, aptverot galvenos ar Latvijas valsts izveidi un nostiprināšanos saistītos notikumus. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un liek pamatus valsts rītdienai.

 

Projekta idejas autors: Latvijas valsts simtgades Jauniešu rīcības komiteja

Projekta realizētājs: bārs “Ezītis miglā”

Projekta sadarbības partneris: Radio Pieci.lv

Projekta finansētāji: Latvijas Republikas Kultūras ministrija, LATER ALIGATER

km l100