12

"UN MŪŽĪGS CELŠOS ES PRET SAULI AUGŠĀ". RAINIS

Vieta: Koncertzāle Ave Sol, Citadeles iela 7

Saule ir mūžīgās, nezūdošās enerģijas simbols, dzīvības kvintesence un eksistences sākotne, bez kuras nav iedomājama esība un nākotnes vīzijas. Brīdī, kad pār Latviju klājas veļu laika mijkrēslis, dzims brīnums, raisot saules ziedus pelēcīgajā debesjumā. Saule un gaisma ir pagātnes vēstneses, senās citādības liecinieces, vienlaikus esot arī tagadnes un nākotnes garants.

Gaismas projektam koncertzāle Ave Sol izvēlēta ar simbolisku nozīmi, jo tās nosaukums tulkojumā no latīņu valodas skan – esi sveicināta, Saule!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācija Ave Sol sadarbībā ar Biedrības „Sonors” radošo komandu (Krists Pudzēns, Raivis Puriņš un Ingus Ziemelis) veidos inovatīvu projektu – interaktīvu gaismas instalāciju. Jo aktīvāka būs sabiedrības dalība, jo vairāk tiks izgaismota instalācija, ļaujot ieraudzīt pazīstamu vietu jaunā veidolā jeb citā gaismā.

Projekta idejas autors: Biedrība „Sonors”
Projekta realizētāji: Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības koncertorganizācija Ave Sol sadarbībā ar Biedrības „Sonors” radošo komandu /Krists Pudzēns, Raivis Puriņš, Gatis Trikulis, Ingus Ziemelis/
Projekta sadarbības partneri: SIA „Storent”, Sabiedriskā labuma organizācija „Sonors”

Staro RīgaStaro RīgaNobalso par labāko festivāla gaismas objektu!
Ja šis objekts šķiet vislabākais – sūti kodu STARO12 uz tālruņa numuru 1188.
Maksa par īsziņu – parastas īsziņas cena, atbilstoši mobilā operatora noteiktajam tarifam.
Balsojums sākas 18. novembrī plkst. 18:00 un noslēdzas 21. novembrī plkst. 23:00.
vai
Balso portāla DELFI speciālajā “Staro Rīga” ziņu sadaļā
Balsojums sākas 18. novembrī plkst. 18.00 un noslēdzas 25. novembrī plkst. 24.00