Staro Rīga saņem dāvinājumu no Japānas

Oktobra mēnesī Rīgā viesojās Pasaules JCI (Jauno uzņēmēju palāta) Prezidents Kentaro Harada no Japānas!

Uzzinot, ka Rīgā ir skaists un izcils pasākums „ STARO Rīga”, viņš izteica priekšlikumu sadarboties, jo kā izrādās, arī Japānā tiek rīkoti šādi pasākumi un vienu no viņiem rīko Japānas JCI nodaļa Tsukuba pilsētā. Japāņi vēlētos sadarboties un nākošajos gados veidojot kopīgas gaismas skulptūras kā Rīgā tā arī  Japānā.

Kā apliecinājumu savai vēlmei sadarboties, japāņi atsūtījuši savu pirmo vēstījumu, kas ir neliels izgaismots objekts, kurā  attēlota  pūce!

Tā kā Staro Rīga ir pasākumus, kas uzrunā visus Latvijas iedzīvotājus un Rīgas viesus, tad šo Japānas dāvinājumu izvietos Rīgas Kultūru Vidusskolā, kas atrodas Ganību Dambī 7. Kultūru vidusskolā vairāk kā 60 bērnu mācās japāņu valodu un kultūru!

Kā apliecināja Latvijas JCI Prezidents Ivars Raciņš, tad viņš ir priecīgs , ka jau šogad saņemts šāds dāvinājums no Japānas  un apliecina, ka tas ir tikai sākums sadarbībai starp Latviju un Japānu šādu skaistu pasākumu organizēšanā.

Šādas sadarbības iniciatīvas un pasākumi veicina arī  „Rīgas 2014”  kā kultūras galvaspilsētas atpazīstamību visā pasaulē.