Šovs „Dimants. Sapņu lidojums” pārsteidz ar tehnoloģisko risinājumu

Kā neparastais, gaismu un krāsu spēlēs apvītais objekts spēj pacelties gaisā un tā vidū noturēt virtuozu akrobātu – šo jautājumu vakar sev uzdeva vairāki tūkstoši „Staro Rīga” apmeklētāji Līvu laukumā. Maģiskais gaismas, mūzikas un akrobātikas šovs „Dimants. Sapņu lidojums”, pateicoties Ondo.lv atbalstam, būs vērojams ik vakaru „Staro Rīga” festivālā no 14.-18. novembrim.

Iedomājieties – pār Vecrīgas jumtiem paceļas vairāk nekā desmit metrus augsts, pasakainās krāsās mirdzošs dimants. Tajā kā nereālā gaismas telpā virtuozi dejo cilvēks… Mirāža!? Sapņu lidojums!? Līvu laukumā skatāmais šovs, kas tapis ar aizdevēja Ondo.lv atbalstu, sadarbojoties gaisa izrāžu trupai “The Dream Engine” (Lielbritānija) un pasākumu aģentūrai „Concept event” (Latvija), patiesi pārsteidz ar savu tehnisko un māksliniecisko izpildījumu. Vakar vairāki tūkstoši skatītāju vēroja un apbrīnoja, kā neprastais, gaismu un krāsu spēlēs apvītais objekts spēj bez tehniskiem palīglīdzekļiem pacelties gaisā, turklāt – tā vidū vērojams virtuozs akrobāta priekšnesums. Maģiski! Kā simbols cilvēku spējai radīt un īstenot fantastiskas idejas un ticēt savu sapņu piepildījumam, šovs „Dimants.Sapņu lidojums” Rīgas iedzīvotājiem un viesiem ir kas neredzēts un pārsteidzošs, tādēļ izpelnījās lielu publikas atzinību.

“The Dream Engine” ir viena no pasaules izcilākajām gaisa izrāžu akrobātikas grupām, kas veido neparastus un brīnišķīgus brīvdabas priekšnesumu – tajās apvienoti gan lidojoši objekti, gan akrobātika un gaismas šova elementi. “The Dream Engine” ir uzstājušies festivālos un vērienīgos pasaules līmeņa pasākumos vairāk kā 50 valstīs, sākot no pasaules sporta sacensību atklāšanām, popgrupu koncertiem Vemblija stadionā, līdz pat privātām zvaigžņu ballītēm un Venēcijas karnevālam.

Zīmola Ondo.lv valdes loceklis Toms Jurjevs: „Staro Rīga ir brīnišķīgs notikums, kas ik gadu iepriecina Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus, un šogad arī mēs – Ondo.lv vēlamies sveikt Latvijas iedzīvotājus valsts svētkos un dāvāt unikālu, Latvijā vēl neredzētu gaismas un akrobātikas šovu, kas, esam pārliecināti, padarīs šos svētkus vēl gaišākus un krāsainākus!”

„Dimants. Sapņu lidojums” skatāms festivālā „Staro Rīga”, Līvu laukumā – izrāžu sākums katru festivāla dienu plkst. 19:30, 20:30 un 21:30.