12.

44. 45. RIGA 2014 Light Think Tank

Šogad pirmo reizi notika starptautiska radošā darbnīca, kurā Latvijas augstskolu studenti starptautiski atzītu mākslinieku vadībā ģenerēja idejas, kā ar radošām pieejām un interaktīvu objektu izveidi uzlabot gaisotni Rīgas tumšajās vietās.

RIGA 2014 Light Think Tank ir iekļauts “Rīga 2014 – Eiropas kultūras galvaspilsēta” programmā, tas plānots kā ilgtermiņa projekts, meklējot radošus risinājumus pilsētvides kvalitātes uzlabošanai Rīgā.

Ŗadošās darbnīcas projektu koordinē Rīgas Ekonomikas augstskolas pasniedzējs Fions Dobins (Fionn Dobbin). Darba grupas vadīja audio-vizuālā māksliniece Kristina Krāla (Christina Kral), inovatīvā dizaina pētnieks un pasniedzējs Kristians Cellners (Christian Zoellner), mākslinieks un rūpnieciskā dizaina speciālists Kaspars Kēnigs (Kaspar Koenig), reklāmas aģentūras Leo Burnett kreatīvais direktors Voldemārs Dūdums un reklāmas aģentūras DDB Latvia kreatīvais direktors Gatis Mūrnieks.

Meklē RIGA 2014 Light Think Tank objektus gaismas festivālā Staro Rīga!

*

*

Nobalso par savu mīļāko gaismas festivāla “Staro Rīga” objektu!

 

ŠĪ OBJEKTA SMS KODS IR: staro12 staro44 staro45

 

Sūti SMS ar objekta numuru kopā ar kodu staro (piemēram, staro99) uz tālruņa numuru 29606060.

 

– Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem SMS ir bezmaksas, pārējo operatoru klientiem –  pēc sava pakalpojuma sniedzēja SMS cenas

 

– Balsošana sākas 17. novembrī plkst. 18:00 un noslēdzas 20. novembrī plkst. 23:00

 

– Visi balsotāji piedalās loterijā, kuras galvenā balva ir Samsung mobilais viedtālrunis.