47.

PAGARINĀTĀ DIENA

Staro Rīga ietvaros līdzdalības akcijas Bieriņos – nāc, piedalies!

Ir tumšais laiks, kad diena sāk padoties naktij un gaisma mūs daudz nelutina. Šis ir laiks, kad gaisma un siltums mums jādod apkārtējiem un jāizjūt pašiem. Projekta idejas autori, Rīga 2014 Brīvprātīgo programmas vadītājs Ints Teterovskis un Pārdaugavas izpilddirektorekcijas pārstāve Inese Meiere, aicina iedzīvotājus 17. novembra vakarā tikties Pārdaugavā! Un starot!

Sabiedrības līdzdalības akcija

PAGARINĀTĀ DIENA [Nr.47]

Norises vieta: Pārdaugavā pie Mārupītes, Slampes/Amulas/Kantora ielu krustojumā pie Skulptūru parka, Mārupītes Zaļā veloceliņa un Bieriņu velokrosa trases!

Norises laiks: 17.11. no 18:00 līdz 22:00

Apraksts: aicinām cilvēkus ierasties uz norises vietu līdzi ņemot galda/grīdas/sienas, citus gaismas objektus, kurus varēs izvietot norādītajā norises telpā, tādējādi kopīgi tiks izveidots gaismas ceļš tumsā.

UN

KUSTĪGIE GAISMAS OBJEKTI

izgaismoti velosipēdi Rīgas ielās

Norises vieta: tā pati.

Norises laiks: 17.11. no 19:00 līdz 21:30

Apraksts: ir aicināti riteņbraucēji ar visa veida velosipēdiem, kuri izgaismoti ar lampiņām, lukturīšiem, atstarotājiem, lai dotos kopīgā braucienā pa Mārupītes zaļo veloceliņu centra virzienā, pa ceļam apskatot attālākos Staro Rīga`12 objektus. Maršruts: no norises vietas [Nr.47] līdz Nacionālās bibliotēkas jaunajai ēkai [Nr.16], tad pār Akmens tiltu uz Vecrīgu, apskatot [Nr.14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4], līdz Esplanādei [Nr.1,3,29,30], tālāk Kronvalda parks [Nr.31,32,33], Andrejosta [Nr.34] un pa ceļam uz Briāna ielu [Nr.35,36,37,41,42,40,38] un noslēgums Kluba „PIENS” iekšpagalmā [Nr.39], kur notiks gaismas spēle un velo atrakcija speciāli aprīkotā minitrekā. Brauciens nav uz ātrumu, bet uz mākslas baudīšanu ar velosipēdu, parādot to, ka pat tumšā un iespējams lietainā rudenī velosipēds ir brīnišķīgs transporta līdzeklis, vajag tikai atbilstoši saģērbties.

VELOMARŠRUTA KARTE

Organizē:

Rīga 2014

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija

Latvijas riteņbraucēju apvienība

Sadarbības partneri:

BJC „Altona”, Kultūras un atpūtas centrs „Imanta”, deju ansamblis „Pērle”, Rīgas Amatniecības vidusskola, Sporta skola „Arkādija”, Augstskola „Turība”, Pārdaugavas mūzikas un mākslas skola, Rīgas Jauno tehniķu centrs, Vides aizsardzības klubs, Veclaiku divriteņu klubs, saliekamie velosipēdi STRIDA, Tour De rain lietus apģērbi, Velokurjers, Bieriņu apkaimes iedzīvotāji.