46.

MŪZIKA SKAŅĀS

Norises vieta: Klubs G4, Gleznotāju iela 4

Projekta mērķis ir ar gaismas un mūzikas palīdzību apvienot Vecrīgas senatnīgo šarmu un mūsdienu latviešu, kā arī elektronisko klubu mūziku.

Projekta realizācijai izvēlēta ēka Gleznotāju ielā 4, kurā pēc rekonstrukcijas savas durvis vērs jauns klubs, kafejnīca un restorāns – G4.

G4 sagatavojis vairākus mūsdienu Latviešu un Franču skaņdarbus, kas papildināti ar lielisku gaismu šovu, bet kā īpaša odziņa ir mūsdienās, jau par klubu klasiku kļuvušo, DJ Armin Van Buuren un Paul Van Dyk skaņdarbu gaismas spēle.  Šo divu elektroniskās mūzikas leģendu skaņdarbi nav izvēlēti nejauši- tieši šo divu mākslinieku skaņdarbus ir ieskaņojuši divi simfoniskie orķestri, kas lieliski ļauj parādīt, kā saplūst mūsdienu modernā māksla ar klasisko instrumentu skanējumu.

Darba laiks: C/P/S: 18:00 – 06:00

Projekta idejas autors: Gints Guks

Projekta realizētājs/ finansētājs: SIA „T.I.I”

*

Nobalso par savu mīļāko gaismas festivāla “Staro Rīga” objektu!

 

ŠĪ OBJEKTA SMS KODS IR: staro46

 

Sūti SMS ar objekta numuru kopā ar kodu staro (piemēram, staro99) uz tālruņa numuru 29606060.

 

– Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem SMS ir bezmaksas, pārējo operatoru klientiem –  pēc sava pakalpojuma sniedzēja SMS cenas

 

– Balsošana sākas 17. novembrī plkst. 18:00 un noslēdzas 20. novembrī plkst. 23:00

 

– Visi balsotāji piedalās loterijā, kuras galvenā balva ir Samsung mobilais viedtālrunis.

Par objektu balso arī portālu DELFI speciālajās “Staro Rīga” sadaļā. Balsojums notiks no 17.novembra 18:00 līdz 23.novembra 23:59.
http://kultura.delfi.lv/news/staro-riga/