Mazās ģildes amatu meistaru stāstu konkurss

Festivāla laikā Mazās ģildes nams Amatu ielā 5 būs skatāms vēl nebijušā tēlā, dažādās gaismās atklājot savu greznumu, savukārt logu krāšņajās vitrāžās atainotie amatnieki, gaismas caurstrāvoti, ļaus tos ikvienam rūpīgi aplūkot no ielas.

Līdz ar vitrāžu tēliem atdzīvosies arī abas ēkas fasādē esošās skulptūras – pēdējais Rīgas rātes prezidējošais birģermeistars Eduards fon Holanders skaļi sludinās senos amatnieku darba un sadzīves noteikumus, bet nama reliģiskais aizgādnis Svētais Jānis ar sakrālās mūzikas skaņām aicinās apstāties uz mirkli un padomāt par laika plūdumu – Rīgas 810 gadiem un cilvēkiem, kas ir to cēluši.

Visos festivāla vakaros būs iespējams piedalīties konkursā par visskaistāk nofotografēto Mazās ģildes amatu meistaru stāsta mirkli.

Uzvarētājs saņems ielūgumu divām personām uz Mazās ģildes 10. decembra „Ziemas balli”.

Lai piedalītos konkursā, fotogrāfija līdz 21. novembrim jāsūta uz e-pasta adresi maza.gilde@latnet.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru.

Informācija par konkursa uzvarētāju tiks publicēta 28. novembrī Mazās ģildes Facebook lapā.

Mazās ģildes amatu meistaru stāstu norisi nodrošina SIA “Muzikālā Dizaina Grupa” un SIA ”Eiropas skaņa”. Projektu finansē Rīgas dome.

Papildus informācija http://ej.uz/meistaru_stasti vai pa telefonu 67037411.