Liepājas dome atradusi pāri, kas saderinājās pie pilsētas stenda “Staro Rīga” laikā

Liepājas dome atradusi pāri, kas saderinājās pie pilsētas stenda festivāla “Staro Rīga” laikā. Nesen aizvadītajā gaismas festivālā Liepāja piedalījās pirmo reizi, pie tās pārstāvniecības Rīgā veidojot projekcijas no smiltīm. Kāds puisis uzrakstīja: “Čirra, tu būsi mana sieva?”. Dome aicināja atsaukties šo pāri, lai uzaicinātu uz Liepāju.

Eņģele stāsta, ka izrādījies, ka jaunā pāra dzimtā puse ir Latgale, lai gan pašlaik Iveta Uzula un Guntars Vērdiņš dzīvo un strādā Rīgā. Abi ir pazīstami jau astoņus gadus, no kuriem piecus gadus bijuši draugi, bet trīs gadus – pāris.

To, ka jaunais pāris tiek meklēts, Iveta uzzinājusi nejauši. “Viena no manām darba kolēģēm “Facebook” atsūtīja ziņu, ka mūs kāds meklē. Iesākumā nesapratu, par ko ir runa, bet, kad atvēru atsūtīto linku, sapratu, ka tūlīt izlasīšu kaut ko labu. Vēlāk jau arī citi draugi sūtīja ziņas, ka tiekam meklēti,” stāsta Iveta.

Liepājas dome iespēju piedalīties “Staro Rīga” vērtē kā labu pilsētas mārketinga instrumentu. Pilsētas pārstāvniecība Rīgā koordinē Liepājas un Rīgas sadarbību uzņēmējdarbībā, valsts un pašvaldību lietās, kā arī jebkuram sniedz informāciju par Liepāju.