Kļūsti par gaismas meklētāju – piedalies „Staro Rīga” fotokonkursā

Šī gada gaismas festivāls „Staro Rīga” aicina doties vērtību meklējumos, katram kļūstot par savas gaismas meklētāju. Tāpēc pasākuma gaidās no 8. novembra tiek izsludināts īpašs fotokonkurss „Staro Rīga – Gaismas meklētāji” ikvienam radošam un aktīvam festivāla interesentam.

Radi savu gaismas meklētāja tēlu, nofotografējies viens vai jautrā draugu kompānijā kopā ar šā gada gaismas meklētājiem, kurus var atrast uz „Staro Rīga” vides reklāmas stendiem pilsētvidē, tramvajos, Baltic Taxi, mājas lapā un citur.

Bildes iesūti no 8. līdz 14. novembrim www.staroriga.lv lapā sadaļā konkursi.

Fotogrāfijas tiks izvietotas „Staro Riga” mājas lapā un facebook galerijā.

5 labākie, oriģinālākie, spožākie pēc Staro Rīga žūrijas vērtējuma saņem balvas – Nokia Lumia 710  telefonu – krāsainākiem saziņas veidiem!

Konkursa žūrijā gaismas festivāla Staro Rīga, Delfi redakcijas un Nokia Latvija pārstāvji.

Šogad gaismas festivāls „Staro Rīga” notiks jau piekto reizi. Četrus vakarus no plkst. 18.00 līdz 23:00 pilsētā iedegsies desmitiem gaismas objektu, kas būs aplūkojami gan tuvumā, gan no attāluma, gan kā pilsētas ainavas sastāvdaļa.

„Staro Rīga” rīko nodibinājums Rīga 2014, un festivāls ar īpaši krāšņu programmu būs arī viens no Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmas notikumiem. Festivālu finansē Rīgas dome, festivāla partneris Lattelecom. Foto konkursa sadarbības partneri – Nokia un Delfi.

[photosmash id=2]

[form form-1]