15.

ESI MANA GAISMA!

Projekta nosaukums: ESI MANA GAISMA!

Norises vieta: Restorāns Gardenia, Grēcinieku iela 28

Atceries, kā pirmo reizi tikāmies? Vai atceries, kā tovakar dega padebess? Dabas zīmēts akvarelis koši ugunīgām saules liesmām. Un tas nebija tāpat vien.

Tu lēnām gāji, pētīdama zeltītās Mildas zvaigznes, es – dziļi iegrimis telefonā. Liktenis bija lēmis, lai mūsu ceļi krustotos. Tiešā nozīmē. Babāc, ai! Telefons zemē, kas tas, atvainojiet…skatiens, mulss smaids, vārds pa vārdam. Gluži kā filmā.

Un tad – aukstie ziemas vakari, kad devāmies slēpot uz Mežaparku un ceļot pa zvaigžņu karti. Un smaržīgās pavasara naktīs, kad traucāmies ar riteņiem pāri visiem Daugavas tiltiem un rītu sagaidījām Lucavsalā, veroties sārtajā rītausmas atblāzmā Vecrīgas torņos.  Vai vasaras svelmē, pamukuši no dienas darbiem, slēpāmies zem mūsu koka Ziedoņdārzā. Atminos to maģisko, pelēko rudens rītu, kad tu man zvanīji, lai nāku lejā paskatīties, kā migla izskatās no iekšpuses. Tā nu sanāca, ka es iemīlēju tevi.  Es jūtos tik laimīgs, ka tagad varu stāvēt šeit tev pretī. Ar šiem vārdiem vēlos pateikt sev, tev, debesīm un visiem, visiem, ka tu būsi tā, ko ar smaidu un mīlestību sejā skatīšu, ejot gulēt un no rītiem verot acis. Apsolu mīlēt tevi, atbalstīt, godāt un cienīt tevi, smieties un raudāt ar tevi, mīlēt tevi tik ilgi, kamēr būsim viens otram. Esi mana gaisma, un es būšu tavējā.

Darba laiks: P/O/T/C/P/S/Sv.: 12:00 – 23:00

Projekta idejas autors: Katrīna Pīlēna

Projekta realizētājs/finansētājs: SIA „Garden Palace“

http://www.hotelgardenpalace.lv

*

Nobalso par savu mīļāko gaismas festivāla “Staro Rīga” objektu!

 

ŠĪ OBJEKTA SMS KODS IR: staro15

 

Sūti SMS ar objekta numuru kopā ar kodu staro (piemēram, staro99) uz tālruņa numuru 29606060.

 

– Tele2 un Zelta Zivtiņas klientiem SMS ir bezmaksas, pārējo operatoru klientiem –  pēc sava pakalpojuma sniedzēja SMS cenas

 

– Balsošana sākas 17. novembrī plkst. 18:00 un noslēdzas 20. novembrī plkst. 23:00

 

– Visi balsotāji piedalās loterijā, kuras galvenā balva ir Samsung mobilais viedtālrunis.

Par objektu balso arī portālu DELFI speciālajās “Staro Rīga” sadaļā. Balsojums notiks no 17.novembra 18:00 līdz 23.novembra 23:59.
http://kultura.delfi.lv/news/staro-riga/