„Dimants. Sapņu lidojums” akrobāte Elena Kārtere: uzstāties šādos laikapstākļos ir liels izaicinājums

Īpašu skatītāju apbrīnu „Staro Rīga 2014” festivālā ir izsaukusi gaisa akrobāte Elena Kārtere (Elena Carter) no Lielbritānijas, kura šovā „Dimants. Sapņu lidojums” 11 metru augstā piepūstā objektā veic virtuozus un graciozi skaistus akrobātikas trikus.

Gaismas, mūzikas un akrobātikas šovs „Dimants. Sapņu lidojums”, pateicoties Ondo.lv atbalstam, ik vakaru skatāms Līvu laukumā. Šovs izsaucis apmeklētāju apbrīnu ne tikai ar neparastās formas gaismas objektu, bet arī – ar virtuozo gaisa akrobātikas mākslinieci. Elena Kārtere ir viena no izcilākajām Lielbritānijas akrobātēm, kura uzstājas visā pasaulē un ir saņēmusi apbalvojumus neskaitāmos konkursos un festivālos. Elenas gaisa dejas ir vērojuši skatītāju pūļi Olimpisko spēļu atklāšanās, A-klases slavenību viesībās, kā arī pasaules slavenu mūzikas grupu tūrēs, piemēram, Muse, David Guetta un The Scissor Sisters koncertos. Māksliniece ir gandarīta uzstāties festivālā „Staro Rīga 2014” un atzīst, ka uzstāšanās tik zemā gaisa temperatūrā (+1), viņai ir liels izaicinājums.

Līvu laukumā skatāmais šovs, kas tapis ar aizdevēja Ondo.lv atbalstu, sadarbojoties gaisa izrāžu trupai „The Dream Engine” (Lielbritānija) un pasākumu aģentūrai „Concept event” (Latvija), patiesi pārsteidz ar savu tehnisko un māksliniecisko izpildījumu. Ik vakaru vairāki tūkstoši skatītāju vēro un apbrīno, kā neprastais, gaismu un krāsu spēlēs apvītais objekts spēj bez tehniskiem palīglīdzekļiem pacelties gaisā, turklāt – tā vidū vērojams virtuozs akrobāta priekšnesums. Kā simbols cilvēku spējai radīt un īstenot fantastiskas idejas un ticēt savu sapņu piepildījumam, šovs Rīgas iedzīvotājiem un viesiem ir kas neredzēts un pārsteidzošs, tādēļ izpelnījās lielu publikas atzinību.

„The Dream Engine” ir viena no pasaules izcilākajām gaisa izrāžu akrobātikas grupām, kas veido neparastus un brīnišķīgus brīvdabas priekšnesumu – tajās apvienoti gan lidojoši objekti, gan akrobātika un gaismas šova elementi. „The Dream Engine” ir uzstājušies festivālos un vērienīgos pasaules līmeņa pasākumos vairāk nekā 50 valstīs, sākot no pasaules sporta sacensību atklāšanām, popgrupu koncertiem Vemblija stadionā, līdz pat privātām zvaigžņu ballītēm un Venēcijas karnevālam.

Zīmola Ondo.lv valdes loceklis Toms Jurjevs: „Staro Rīga ir brīnišķīgs notikums, kas ik gadu iepriecina Rīgas iedzīvotājus un pilsētas viesus, un šogad arī mēs – Ondo.lv vēlamies sveikt Latvijas iedzīvotājus valsts svētkos un dāvāt unikālu, Latvijā vēl neredzētu gaismas un akrobātikas šovu, kas, esam pārliecināti, padarīs šos svētkus vēl gaišākus un krāsainākus!”

„Dimants. Sapņu lidojums” skatāms festivālā „Staro Rīga”, Līvu laukumā – izrāžu sākums katru festivāla dienu plkst. 19:30, 20:30 un 21:30.

Foto: Toms Norde

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Šovs „Dimants. Sapņu lidojums””]