9

Déjà vu


Adrese: Rīgas kanāls pie Bastejkalna

 

Multimediāls uzvedums ar ūdens ekrānu.

18.novembrī no plkst 19.00 pie Brīvības pieminekļa notiks valsts svētku svinīgais pasākums. Gaismas objekta darbība tiks atsākta plkst. 21:15.

Ienākot šajā pasaulē, cilvēka prāts ir tīrs. Mēs varam domāt, vērtēt dzīvi un sevi bez aizspriedumiem un pieņēmumiem.  Piedzīvojot ikdienu, mēs uzkrājam enerģiju, faktus, smaržas, atmiņas, kas ik pa brīdim uzplaiksnī mūsu apziņā.

Vai esat piedzīvojuši satraucošo atklāsmes sajūtu, ka šeit redzētais un piedzīvotais jau ir ar mums noticis? Īstermiņa un ilgtermiņa atmiņu karuselis.

Mēs aizvedīsim skatītāju triju laika nogriežņu piedzīvojumā  – pagātnē, tagadnē un nākotnē, kur skatītājs piedzīvos iespaidīgu telpisko animāciju uz iespaidīgā ūdens ekrāna, uz kura būs vizualizētas neaizmirstamas sajūtas, kas tiks izveidotas caur ūdens matēriju. 3D animācija ar telpisko ūdens ekrānu radīs jaunu harmoniju.

Vizuāla spēle ar kanāla ūdens virsmu, no kuras izšaujas ārā 20 m augsta ūdens strūkla un paceļas 30 metru plata un 18 metru augsta ūdens matērija.

Projekta izpildījumā izmantoti daudzveidīgi tehnoloģiskie aspekti, dažādi audiovizuāli šova elementi, animācija, hologrammas, ūdens efekti, kustību grafika, video grafika, strūklaku horeogrāfija, muzikālais pavadījums, gaismas un lāzeri.

Tas būs piedzīvojums, ko atcerēties! Mirklis, kas paliks mūsu atmiņu dzīlēs!

 

Projekta idejas autori: Jānis Elsts, Juris Matuzelis (PEPE), Jānis Pētersons, Gatis Lagzdiņš, Uldis Cīrulis (DJ MONSTA)
Projekta realizētājs: SIA LUMITECH
Projekta sadarbības partneri: SIA ARTISTIC, VIDEO PROJEKTAI