23

ATKLĀJ DABAS KRĀŠŅUMU!

Sabiedriskā transporta pieturvietas “Inženieru iela” Merķeļa ielā, “Esplanāde” Brīvības bulvārī virzienā no centra, “Mākslas muzejs” K. Valdemāra ielā

Vadošais plaša patēriņa elektronikas preču ražotājs LG ELECTRONICS (LG) aicina izbaudīt gleznainās ziemeļblāzmas – vērot vienu no Islandes apbrīnojamākajiem dabas fenomeniem un sajust ziemeļu dabas tuvumu pilsētā. Ziemeļblāzmas attēli ir daļa no īpašas LG rīkotas fotoizstādes, kas pēdējo četru mēnešu laikā priecēja Reikjavīkas iedzīvotājus un viesus. Tā kā pusnakts saule liedz Islandes ziemeļblāzmas dabā vērot no aprīļa līdz augustam, Reikjavīkas iedzīvotājiem un viesiem vasaras mēnešos gleznainās Islandes ainavas un naksnīgo debesu skati tika attēloti LG OLED televizoros. Fotogrāfijas, kuras uzņēmuši vairāki talantīgi Islandes fotogrāfi, tika demonstrētas pilnīgi jaunā perspektīvā, izmantojot ideālās LG OLED televizoru virsmas. LG OLED televizori ir aprīkoti ar individuāli izgaismotiem pikseļiem, kam nav nepieciešams attēlu kropļojošais fona apgaismojums. Bez šī fona apgaismojuma OLED televizori ir spējīgi attēlot ideāli melnus attēlus blakus gaišām, dzīvīgām krāsām.

Lai to ieraudzītu, ir nepieciešama “Staro Rīga” festivāla apmeklētāju līdzdalība. Ikviens ir aicināts mīt pedāļus uz īpašiem LG OLED riteņiem, lai pakāpeniski iedzīvinātu video projekciju ar Islandes naksnīgo debesu krāšņumu. Lai dāvinātu šo unikālo pieredzi pēc iespējas lielākam festivāla apmeklētāju skaitām, LG objekti “Atklāj dabas krāšņumu” tiks izvietoti trīs sabiedriskā transporta pieturās Rīgas centrā.

 

Projekta idejas autori un realizētāji: JCDECAUX LATVIJA, LG Electronics Latvija

Projekta finansētājs: LG Electronics Latvija

lg