14

Izdziedam 100 enerģijas kupols

Kronvalda parkā pie Pulkveža Brieža ielas

Izdziedam 100 enerģijas kupolā ieraugi, kā apvienojas dziedāšanas un gaismas enerģija. Tev ir iespēja iepazīties ar draudzīgā zīmola Elektrum dāvanu Latvijai – interaktīvu mūzikas platformu ar Latvijas 100 gadu nozīmīgākajām un populārākajām dziesmām. Interneta vietnē vai mobilajā lietotnē vienuviet meklē notis, oriģinālo izpildījumu un interesantus faktus par dziesmu, izpildi to karaoke versijā vai dziedi kopā ar kādu sabiedrībā zināmu mākslinieku. Tādējādi kļūsti par daļu no šī dāvinājuma Latvijai un, iespējams, vēsturē garākās – 100 gadu ilgas dziesmu dziedāšanas!

Apmeklē enerģijas kupolu un vienkārši baudi vai arī iedziedi kādu no dziesmām un vēro, kā dziedāšanas enerģija pārtop krāšņā 360° gaismas projekcijā. Izvēlies iedziedāt kādu sev sirdij tuvu dziesmu – to varēsi saglabāt Izdziedam 100 mobilajā lietotnē un kļūt par garākās sadziedāšanās dalībnieku.

Elektrum aicina – vairosim draudzīgu enerģiju Latvijas simtgadei kopā!


Projekciju mākslinieks Mārtiņš Dāboliņš

Mārtiņš ir multimediju speciālists ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi interaktīvajā dizainā, grafiskajā dizainā un programmēšanā.

http://www.wholly.rocks
https://vimeo.com/martinsdabolins

Elektroniskās mūzikas izpildītājs Rick Feds aka Rihards Fedotovs

Šobrīd Rick Feds ir atzīts par vienu no pasaules top 5 Ableton Push izpildītājiem jau otro gadu pēc kārtas un ir Ableton, Melodics, Arturia sponsorēts mākslinieks. Klasiskās un džeza mūzikas bagāža ļauj mūziķim izpildīt komplicētu kontentu uz semplu pada, kas vienlaikus spēj sūtīt arī informāciju vizuālai programmai.


Projekta idejas autors: AS “Latvenergo”
Projekta realizētājs: AS “Latvenergo”
Projekta sadarbības partneris: Biedrība Staro 100, Zīle Agency