Oljemålning, Andreas Hidvegi (f. 1942), Sverige. Komposition med skiftnyckel. Signerad. Olja på duk, ca 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 66x54 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och
Klaravik Auktioner | Skiftnycklar 3st
Skiftnyckel Edwin, 3 st. | auktionet
Klaravik Auktioner | Skiftnycklar Bacho 75 och 86 2 st
Skiftnyckel - Farmarauktion.se
Stor skiftnyckel Bacho
Skiftnyckel Bahco 3 st, nya - Toveks Auktioner & Internetauktioner - Auktion på internet varje vecka
Bahco Najtång. Skiftnyckel 71. | auktionet
Han ser skönheten i skiftnycklar
Se produkter som liknar Bahco skiftnyckel märkt SJ på Tradera (576460893)